Faisal Ali koktejl

Jednoduchý a přesto velmi chutný koktejl, který si vás podmaní. Neobsahuje žádný alkohol, takže je vhodný pro všechny včetně dětí, kterým také hodně chutná. Budete překvapeni jak může pár obvyklých surovin vytvořit novou a orginální chuť. Tento koktej je vhodný nejenom do parného léta, kdy si chcete odpočinout na zahradě, ale přijde vhod i v chladnějších obdobích roku, kdy si díky němu můžete zavzpomínat na teplé letní měsíce.
Ingredience:

Pomerančový džus – 5 cl
Mangový džus – 5 cl
Brusinkový džus – 5 cl
Zázvorová limonáda – 5 cl

Postup přípravy koktelju:
Příprava Faisal Ali koktejlu opravdu není vůbec žádná věda a zvládne ho určitě každý. Za nás vám tento recept můžeme skutečně jenom doporučit, protože je velmi chutný, nenáročný a hlavně rychlý.

Celý postup začíná tím, že do sklenice či džbánku s plochým dnem vložíme několik kostek ledu. Nalijeme veškeré ingredience ve stejném poměru. Nemusí se jednal vždy o 5 cl, důležité je dodržet jenom stanovený poměr. Musíte si zkrátka uvědomit pro kolik lidí koktejl děláte.

Následně vše promícháte koktejlových míchátkem. Jako ozdoba je vhodný například plátek pomeranče. Ale to už je jenom na vás. Přejeme vám dobrou chuť!

Můžete okomentovat článek, nebo zanechat trackback z vašeho webu.

Diskuse ke článku

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat